رابعه اسکویی با صدف طاهریان و چکامه چمن ماه در سریال Gem tv جم تی وی

 

رابعه اسکویی با صدف طاهریان و چکامه چمن ماه در سریال Gem tv جم تی وی

دانلود در ادامه مطلب ...

براساس شنیده های موثق خبرنگار بانی فیلم رابعه اسکویی هم به Gem پیوست

 

بانی فیلم آنلاین: یک بازیگر دیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم با هدف شرکت در برنامه‌ها و تولیدات نمایشی به شبکه‌های ماهواره‌ای پیوست.

 

به گزارش بانی‌فیلم، رابعه اسکویی که بیشتر به واسطه حضورش در آثار کمدی شناخته می‌شود، به تازگی از ایران مهاجرت کرده تا در تولیدات شبکه ماهواره‌ای Gem حضور یابد. یکی از فیلمنامه نویسان کشورمان که از دوستان نزدیک اسکویی است، با تایید این خبر به بانی‌فیلم گفت: «او اخیرا از کشور خارج شده و آنطور که شنیده‌ام، حکم ممنوع الکاری او هم به خاطر همین مساله اعلام شده و قطعی است».

 

خبرنگار بانی‌فیلم تلاش کرد تا در تماس با اسکویی درباره جزییات این خبر جویا شود، اما تلفن همراه این بازیگر خاموش بود. این بازیگر متولد سال 1345 در تهران است و فیلم ویدیویی «الم شنگه» و فیلم‌های «شیر تو شیر»، «ننه نقلی»، «دزدان خیابان جردن»، «آینه‌های روبه رو» و «پوپک و مش ماشاا...» از جمله آخرین فیلم‌های سینمایی او هستند.

 

طبق شنیده‌ها، اسکویی برای بازی در یک فیلم ویدیویی به خارج از کشور مهاجرت کرده است و امیدواریم با وجود تایید دوست نزدیک او، شائبه حضور او در شبکه‌های ماهواره‌ای صحت نداشته باشد و این هنرمند به کشور بازگردد و گرفتار حاشیه نشود. پیش از این در دو- سه ماه اخیر تعدادی از بازیگران ایرانی به شبکه ماهواره‌ای Gem پیوسته‌اند که چکامه چمن ماه، مانی کسراییان، صدف طاهریان و... از جمله آنان هستند.

 

 

آپدیت - 1 سپند 94: 

رابعه اسکویی و چکامه چمن‌ماه در یک سریال ترکیه‌ای به کارگردانی مهدی مظلومی همبازی شدند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از کشف حجاب بازیگران و مهاجرت به ترکیه این روزها ساخت سریال های ترکیه ای با حضور بازیگران ایرانی بازار داغی پیدا کرده بعد از سریال «آبی عشق» و حضور چکامه چمن ماه و مانی کسراییان در این سریال؛ این بار مهدی مظلومی دست به ساخت سریال ترکیه ای زده که چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی با هم همبازی شدند.

 

این سریال با نام «پیاده روهای خالی» به موضوع مهاجرت یک خانواده ایرانی اشاره دارد.

 
 

 برچسب ها : خبرجدیدرابعه اسکوییجمشبکه جمجم تی ویرابعه اسکویی در جم,رابعه اسکویی در شبکه جمرابعه اسکویی در شبکه جم تی ویرابعه اسکویی در جم تی وی,سریال های جمسریال های جم تی ویrabe oskooeegem tv,