بیوگرافی شهرام آذر (سندی) کارشناس برنامه استیج من و تو

 

بیوگرافی شهرام آذر (سندی) کارشناس برنامه استیج من و تو

بیوگرافی شهرام آذر سندی زندگینامه شهرام آذر سندی عکس شهرام آذر سندی جدید تصویر

Stage biography مسابقه خواننده کارشناس داور

 

او در سال ۱۳۳۶در آبادان متولد شد. در سالهای جنگ ایران و عراق در اندیمشک اقامت داشته و در سال ۱۹۸۴ میلادی به آلمان مهاجرت کرد. وی در آنجا کار موسیقی خود را ادامه داد و گروه سندی را در سال ۱۹۸۷ راه‌اندازی کرد و چند سال بعد به آمریکا مهاجرت کرد.

 

و در سال ۱۳۳۶ در آبادان متولد شد. در سالهای جنگ ایران و عراق در اندیمشک اقامت داشته و در سال ۱۹۸۴ میلادی به آلمان مهاجرت کرد. وی در آنجا کار موسیقی خود را ادامه داد و گروه سندی را در سال ۱۹۸۷ راه‌اندازی کرد و چند سال بعد به آمریکا مهاجرت کرد.

شهرام آذر ازدواج کرده و چهار فرزند دارد. پسرش خشایار یکی از اعضای گروه هفت نفره سندی است. از دیگر اعضای گروه می‌توان از باباخانی، بهزاد پیشرو، سام سهرابی، اولیور واروژیان و راس رایت نام برد.

سبک موسیقی گروه سندی تلفیقی از سبک رپ در زمینه شعر ترانه و”تکنو” و ”بندری” در آهنگها است. گروه سندی یکی از اولین گروه‌هایی بود که مسایل و مشکلات اجتماعی جوانان ایران (مانند ازدواج، اعتیاد و مهاجرت به خارج) را موضوع بسیاری از آهنگهای خود قرار داد. بسیاری شهرام آذر را پیشگام موسیقی رپ در ایران و همچنین اولین کسی که از سبک رپ در موسیقی ایران استفاده کرد می‌دانند.

او خوانندگی را در اولین تجربه خود یعنی ششم ابتدایی شروع کرد که در جشنی که همه اولیاء دانش آموزان حاضر بودند. وی برای خواندن شعر انتخاب شده بود که به دلیل نامعلوم جلو حضار شروع به گریه کرد و همه او را تشویق کردند. در دوران دبیرستان شروع به کار با ابزارآلات موسیقی کرد و در این راه بسیار موفق بود. وی چندین بار در خوزستان و دو بار هم در مسابقات کشوری شرکت کرد.

بعد از انقلاب سال ۱۳۵۷ که همه کلاب‌ها بسته شد شهرام آذر دوباره به آبادان برگشت و کمی بعد از جنگ خلیج فارس به تهران بازگشت و در سال ۱۹۸۴ به آلمان رفت. سپس در یک شرکت موسیقی به نام اروندا (آرواندا) شروع بکار کرد.

در سال ۱۹۹۲ میلادی مصادف با ۱۳۷۱ هجری شمسی شهرام آذر آهنگ دیگری به نام "دختر اهوازی (امشو شوشه)" ساخت که بسیار معروف شد.

 

بیوگرافی شهرام آذر (سندی) کارشناس برنامه استیج من و تو

 

 برچسب ها : شهرام آذر سندی، بیوگرافی شهرام آذر سندی، عکس شهرام آذر سندی، زندگینامه شهرام آذر سندی، شهرام آذر سندی استیج، تصاویر شهرام آذر سندی، شهرام آذر سندی جدید،فیسبوک شهرام آذر سندی، تلگرام شهرام آذر سندی، اینستاگرام شهرام آذر سندی، آدرس شبکه اجتماعی شهرام آذر سندی، تحصیلات شهرام آذر سندی، محل زندگی شهرام آذر سندی، خوانندگی شهرام آذر سندی، رشته تحصیلی و دانشگاه شهرام آذر سندی،